Pracownia Projektowa ZDI Sp. z o.o.

Telefon: +48 84 639 20 55

E-mail: pracownia@zdi.pl

Telefon: +48 84 639 20 55

E-mail: pracownia@zdi.pl

Pracownia architektowniczna Lublin, architekt Zamość

O nas

architekci i projektanci z biura architektonicznego

Pracownia Projektowa ZDI to grupa tworzących z pasją osób stanowiąca dział firmy doradczo-konsultingowej ZDI Sp.z o.o. zajmującej się od niespełna 30 lat profesjonalną obsługą inwestycji budowlanych, mającej swoją główną siedzibę w Zamościu oraz biura regionalne w Lublinie i w Rzeszowie. 

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu w projektowaniu i nadzorowaniu realizacji inwestycji nasz zespół jest gotowy do podejmowania coraz to nowszych i ciekawszych wyzwań we współpracy zarówno z klientem prywatnym, biznesowym oraz publicznym. Wśród członków zespołu są architekci oraz projektanci branżowi posiadający uprawnienia do projektowania bez ograniczeń.

Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym budynków, zagospodarowania terenu oraz przestrzeni publicznych. Nasza oferta obejmuje zarówno obiekty nowoprojektowane jak i rozbudowy, przebudowy oraz adaptacje projektów typowych. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy przy obiektach zabytkowych. Swoją pracę opieramy na najwyższych, stale rozwijanych standardach. Do projektów podchodzimy indywidualnie, z największą dbałością o najmniejszy detal.

Podczas realizacji powierzonych nam zadań starajmy się zawsze sprostać wszystkim oczekiwaniom inwestora. Nasze kompleksowe usługi to wsparcie na całym etapie projektowym inwestycji, w tym wykonanie kosztorysów oraz zebranie niezbędnych pozwoleń budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu i do podjęcia współpracy z naszą firmą. Oferujemy nasze usługi na terenie całego kraju, choć większość realizacji naszych projektów znajduje się w województwie lubelskim.

KIEROWNIK PRACOWNI PROJEKTOWEJ
mariola

mgr inż. arch. Mariola Gęborys

Absolwentka Politechniki Krakowskiej

Dyplom Master of Science in Architecture Royal Institute of British Architects (RIBA)

Członkini Lubelskiej Izby Architektów RP

m.geborys@zdi.pl

KIEROWNIK DZIAŁU DROGOWEGO, GŁÓWNY PROJEKTANT
man

mgr inż. Tomasz Buchmiet

Absolwent Politechniki Śląskiej
Członek Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

t.buchmiet@zdi.pl

KIEROWNIK ZESPOŁU WSPARCIA,
PRAWNIK
annar

mgr Anna Rapa

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskej w Lublinie

a.rapa@zdi.pl

KOORDYNATOR ZESPOŁU
BRANŻY ARCHITEKTONICZNEJ
sylwia

 PROJEKTANT

 mgr inż. arch. Sylwia Michałkiewicz

Absolwentka Politechniki Lubelskiej
Członkini Lubelskiej Izby Architektów RP

s.michalkiewicz@zdi.pl

KOORDYNATOR ZESPOŁU
BRANŻY 
ELEKTRYCZNEJ
ewelina

PROJEKTANT

mgr inż. Ewelina Białowolska

Absolwentka Wojskowej Akademii Technicznej
Członkini Lubelskiej Izby Inżynierów Budownictwa

e.bialowolska@zdi.pl

KOORDYNATOR ZESPOŁU
BRANŻY 
SANITARNEJ
ODDZIAŁ ZAMOŚĆ
sabina

PROJEKTANT

mgr inż. Sabina Mazur

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej
Członkini Lubelskiej Izby Inżynierów Budownictwa 

s.mazur@zdi.pl

KOORDYNATOR ZESPOŁU
BRANŻY 
SANITARNEJ
ODDZIAŁ RZESZÓW
woman

PROJEKTANT

mgr inż. Gabriela Semczyk

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej
Członkini Podkarpackiej Izby Inżynierów Budownictwa 

g.semczyk@zdi.pl

ZESPÓŁ BRANŻY ARCHITEKTONICZNEJ
aleksandra

PROJEKTANT

 mgr inż. arch. Aleksandra Łopuszyńska

Absolwentka Politechniki Śląskiej
Członkini Lubelskiej Izby Architektów RP

a.lopuszynska@zdi.pl

patrycja

ASYSTENT PROJEKTANTA

mgr inż. arch. Patrycja Terlecka

Absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej

p.terlecka@zdi.pl

anna

ASYSTENT PROJEKTANTA

mgr inż. arch. Anna Janczyk

Absolwentka Politechniki Lubelskiej

a.janczyk@zdi.pl

ZESPÓŁ BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ
mateusz

ASYSTENT PROJEKTANTA

inż. Mateusz Mazur

Absolwent Politechniki Lubelskiej

m.mazur@zdi.pl

woman

ASYTENT PROJEKTANTA

mgr inż. Aleksandra Mielnicka

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej

a.mielnicka@zdi.pl

man

ASYTENT PROJEKTANTA

mgr inż. Tomasz Nizioł

Absolwent Politechniki Lubelskiej

t.niziol@zdi.pl

man

ASYTENT PROJEKTANTA

mgr inż. Szymon Dubiel

Absolwent Politechniki Krakowskiej

s.dubiel@zdi.pl

ZESPÓŁ BRANŻY SANITARNEJ
justyna

ASYSTENT PROJEKTANTA

mgr inż. Justyna Wolska

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego

j.wolska@zdi.pl

 

lukasz

ASYSTENT PROJEKTANTA

mgr inż. Łukasz Nowosad

Absolwent Politechniki Lubelskiej

l.nowosad@zdi.pl

woman

PROJEKTANT

mgr inż. Patrycja Kwiatkowska-Gul

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej
Członkini Podkarpackiej Izby Inżynierów Budownictwa

p.kwiatkowska@zdi.pl

woman

ASYSTENT PROJEKTANTA

mgr inż. Natalia Skowron 

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej 

n.skowron@zdi.pl

ZESPÓŁ BRANŻY ELEKTRYCZNEJ
mariusz

ASYSTENT PROJEKTANTA

mgr inż. Mariusz Andrzejewski

Absolwent Politechniki Radomskiej

m.andrzejewski@zdi.pl

edyta

ASYSTENT PROJEKTANTA

mgr inż. Edyta Sztojko-Żmuda

Absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej 

e.zmuda@zdi.pl

ZESPÓŁ BRANŻY DROGOWEJ
 
man

PROJEKTANT

mgr inż. Piotr Skrzyński

Absolwent Politechniki Bydgoskiej
Członek Lubelskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

p.skrzynski@zdi.pl

man

PROJEKTANT

mgr inż. Krzysztof Małek

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej
Członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

k.malek@zdi.pl

man

PROJEKTANT

mgr inż. Paweł Paszczuk

Absolwent Politechniki Lubelskiej
Członek Lubelskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

p.paszczuk@zdi.pl

woman

PROJEKTANT

mgr inż. Jadwiga Bieszczad

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej
Członkini Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

j.bieszczad@zdi.pl

woman

ASYSTENT PROJEKTANTA

mgr inż. Kinga Duda

Absolwent Politechniki Lubelskiej

k.duda@zdi.pl

man

ASYSTENT PROJEKTANTA

mgr inż. Sławomir Grzesik

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej

s.grzesik@zdi.pl

 

man

ASYSTENT PROJEKTANTA

mgr inż. Damian Surma

Absolwent Politechniki Lubelskiej

d.surma@zdi.pl

woman

ASYSTENT PROJEKTANTA

mgr inż. Katarzyna Chadaj

Absolwentka Politechniki Lubelskiej

k.chadaj@zdi.pl

 

man

ASYSTENT PROJEKTANTA

mgr inż. Michał Krzeszowski

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej

m.krzeszowski@zdi.pl

man

ASYSTENT PROJEKTANTA

inż. Maciej Zaleski

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej

m.zaleski@zdi.pl

 

man

MŁODSZY ASYSTENT PROJEKTANTA

Szymon Kowalczyk

s.kowalczyk@zdi.pl

 

ZESPÓŁ BRANŻY MOSTOWEJ
man

PROJEKTANT

mgr inż. Bartłomiej Czajka

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej
Członek Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

b.czajka@zdi.pl

 

man

ASYSTENT PROJEKTANTA

inż. Radosław Rębisz

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej

r.rebisz@zdi.pl

woman

ASYSTENT PROJEKTANTA

inż. Kamila Kwaśniak

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej

k.kwasniak@zdi.pl